login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
GKS KORONA Stary Dwór - strona nieoficjalna
Wyniki ostatniej kolejki:
Białka Biała Rawska - Victoria Chrząszczew
7:0
Start II Pukinin - Pogoń Godzianów
2:2
GKS KORONA Stary Dwór - LKS Grabice
5:0
Iskra Babsk - Jutrzenka Mokra Prawa
1:1
Mazovia II Rawa Mazowiecka - LKS Konopnica
4:2
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O klubie
Terminarz rozgrywek
Archiwum
Seniorzy
Trening
KLASA B
Tabela
Terminarz rozgrywek
Kadra
Statystyki ligowe
Galeria
Korona TV
Ostatnie spotkanie
GKS KORONA Stary Dwór
5:0
LKS Grabice
2023-10-29, 11:30:00
Kono
Wyniki
Ostatnia kolejka 9
Białka Biała Rawska
7:0
Victoria Chrząszczew
Start II Pukinin
2:2
Pogoń Godzianów
GKS KORONA Stary Dwór
5:0
LKS Grabice
Iskra Babsk
1:1
Jutrzenka Mokra Prawa
Mazovia II Rawa Mazowiecka
4:2
LKS Konopnica
Statystyki drużyny
Czas gry
Najlepsi strzelcy
Najlepiej asystujący
Ilość kartek
Najlepiej oceniani
Łukasz Florek
10 bramek
Mateusz Dzikowski
8 bramek
Kamil Ciężkowski
6 bramek
Mateusz Dzikowski
5 asyst
Krzysztof Skura
2 asysty
Łukasz Florek
2 asysty
Piotr Pawlak
2
Kamil Stolarczyk
2
Dawid Lula
1
Mateusz Dzikowski
13 pkt (
8 B + 5 A
)
Łukasz Florek
12 pkt (
10 B + 2 A
)
Kamil Ciężkowski
6 pkt (
6 B + 0 A
)
Kamil Stolarczyk
787 minut
Łukasz Florek
765 minut
Kamil Ciężkowski
652 minut
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
4
, wczoraj:
1146
ogółem:
677 761
statystyki szczegółowe
Uzytkownicy
Kibic - 4
Pilkarz - 10
Dzialacz - 0
Sztab - 0
Kadra
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
Z.M.
Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Mateusz Dzikowski
napastnik
8
8
5
0
0
0
614
77
2.
Krzysztof Skura
obrońca/pomocnik
7
1
2
0
0
0
187
27
3.
Łukasz Florek
pomocnik
9
10
2
0
0
0
765
85
4.
Damian Badur
pomocnik
7
0
1
0
0
0
460
66
5.
Kamil Stolarczyk
obrońca
9
0
1
0
2
0
787
88
6.
Sebastian Rymarczyk
pomocnik/napastnik
7
0
1
0
0
0
630
90
7.
Jakub Dobrowolski
obrońca/pomocnik
7
1
1
0
0
0
423
61
8.
Mateusz Redlicki
pomocnik
7
0
1
0
0
0
501
72
9.
Filip Pawlak
napastnik
8
2
1
0
0
0
382
48
10.
Paweł Domański
bramkarz
4
0
0
0
0
0
347
87
11.
Piotr Pawlak
obrońca
7
0
0
0
2
0
630
90
12.
Jacek Gos
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
13.
Tomasz Bystrosz
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
14.
Kamil Ciężkowski
pomocnik
8
6
0
0
0
0
652
82
15.
Bogusław Król
obrońca
1
0
0
0
0
0
40
40
16.
Dawid Lula
pomocnik
7
0
0
0
1
0
630
90
17.
Paweł Rymarczyk
obrońca/pomocnik
3
0
0
0
0
0
93
31
18.
Patryk Zaręba
obrońca/pomocnik
2
2
0
0
0
0
115
58
19.
Mateusz Wielgus
pomocnik
1
0
0
0
0
0
10
10
20.
Bartosz Słodki
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
21.
Kacper Stankiewicz
pomocnik/napastnik
5
2
0
0
0
0
252
51
22.
Łukasz Redlicki
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
23.
Damian Rymarczyk
napastnik
8
4
0
0
0
0
526
66
24.
Patryk Mikołajczyk
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
25.
Mateusz Wolniewicz
pomocnik/napastnik
5
1
0
0
0
0
63
13
26.
Krystian Siudziński
obrońca/pomocnik
5
0
0
0
0
0
49
10
27.
Artur Juszczyszyn
pomocnik
6
0
0
0
0
0
99
17
28.
Mateusz Adamczyk
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
29.
Mateusz Gutowski
pomocnik/napastnik
4
0
0
0
0
0
192
48
30.
Jakub Jasiński
bramkarz
6
0
0
0
0
0
463
78
Sztab szkoleniowy
Lp.
Imię i nazwisko
Funkcja
1.
Bogusław Król
Trener
2.
Jerzy Król
Prezes
3.
JarosĹaw Król
kierownik drużyny
4.
RafaĹ Kowalczyk
Menedżer od spraw niekoniecznych
Zawodnicy już nie grający
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Jerzy Król
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
2.
Vadim Shadlovskyi
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
3.
Dawid Kłos
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
4.
Robert Kaźmierczak
0
0
0
0
0
0
0
5.
Adam Wielgus
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
6.
Rafał Kowalczyk
0
0
0
0
0
0
0
Losowa galeria
GKS KORONA: Wola Chojnata (3:1)
Ładowanie...
Reklama
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 10
Tabela ligowa
B-klasa » Skierniewice II
1.
Białka Biała Rawska
23
2.
GKS KORONA Stary Dwór
19
3.
Mazovia II Rawa Mazowiecka
17
4.
Pogoń Godzianów
15
5.
Jutrzenka Mokra Prawa
15
6.
Start II Pukinin
14
7.
LKS Konopnica
13
8.
Iskra Babsk
8
9.
LKS Grabice
3
10.
Victoria Chrząszczew
0
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Zegar