LKS Grabice 2:2 Mazovia II Rawa Mazowiecka

statystyki szczegółowe

Aktualności

Szybko stracone bramki zmusiły Koronę do odrabiania strat.

• autor: ..., 2013-10-15 00:35

W niedzielę 13 października o godzinie 11:00 zespół Korony zmierzył się na wyjeździe w Woli Chojnacie z tamtejszą Wola Wola Chojnata.

Mecz rozpoczął się bardzo źle dla naszego zespołu, ponieważ w pierwszych minutach spotkania po stracie w środku pola Wola Chojnata wyprowadziła bardzo groźną a zarazem skuteczną kontrę zakończoną bramką na 1:0, gdyby tego było mało po rozpoczęciu gry z środka boiska, próbujemy wyprowadzić skuteczną akcje która ponownie kończy się stratą naszego zespołu i w polu karnym Jacek Gos fauluje przeciwnika i mamy rzut karny dla przeciwnika. Do piłki podszedł sam poszkodowany zamieniając stały fragment gry na bramkę. Do przerwy staraliśmy się odrobić straty, Korona miała kilka sytuacji po dośrodkowaniach w pole karne, lecz na nasze nieszczęście piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki.

Wynik 2:0 do przerwy, szybko stracone bramki, to potrafi obniżyć wiarę we własne umiejętności, na szczęście nie wydarzyło się to w tym spotkaniu. Nasi zawodnicy od początku drugiej połowy starali się o strzelenie bramki kontaktowej, co się w końcu udało, błąd bramkarza Woli Chojnaty sprytnie wykorzystał Justyn Seliga. Zespół Korony podbudowany bramką ruszył do ataku, lecz mecz nie był grany w jedną stronę ponieważ zawodnicy Woli Chojnaty wyprowadzali groźne kontry zmuszając naszych defensorów do walki o piłkę oraz pełnej koncentracji. W końcówce spotkania, nasz zespół strzela wyrównującego gola, bramka bardzo podobna do pierwszej dla naszego zespołu, tym razem jednak błąd popełnił stoper drużyny przeciwnej, który na gola zamienił Paweł Pejski. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów oraz wynikiem 2:2.