Mazovia II Rawa Mazowiecka 4:2 LKS Konopnica

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana w ostatnim meczu sezonu 2013/2014.

• autor: ..., 2014-06-15 18:54

W niedzielne popołudnie zespół Korony podejmował na własnym boisku zawodników GLKS RZD Żelazna.
Był to mecz kończący rozgrywki w Skierniewickiej II B-Klasie sezonu 2013/2014.

Pierwsza połowa spotkania należała zdecydowanie do gości z Żelaznej, którzy potrafili przez długi czas utrzymywać się przy piłce zmuszając naszych zawodników do biegania za nią a co za tym idzie zmęczenia ich. Goście szukali swoich szans w prostopadłych podaniach oraz górnych piłkach za naszych obrońców. Lecz dzięki dobrej grze naszych obrońców, bramkarza oraz błędów napastników nie potrafili oni przypieczętować swojej przewagi. W 35 minucie to do zawodników Korony uśmiechnęło się szczęście, po kontrataku zapoczątkowanym przez naszych obrońców piłkę na skrzydle dostał Justyn Seliga, który dośrodkował ją na przedpole bramki przeciwników i po niefrasobliwości obrońcy oraz bramkarza to goście sami wbili sobie piłkę do bramki. W samej końcówce pierwszej połowy z boiska wyleciał zawodnik gości, który za faul na Pawle Domańskim otrzymał swoją drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną.  Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie, 1:0 dla Korony.

W drugiej połowie przewaga gości zmalała i to zawodnicy Korony zaczęli dochodzić do głosu szukając swoich szans pod bramką przeciwnika. Lecz goście również mieli swoje szanse, czy to skrzydłami, środkiem boiska które było zdominowane przez zawodników Żelaznej oraz długimi piłkami za naszych obrońców. Lecz znowu nasza defensywa pokazała się z dobrej strony zachowując czyste konto. W 75 minucie po świetnym podaniu Patryka Dębskiego do piłki w polu karnym gości dopadł Adam Klimek, i ze spokojem umieścił ją w bramce przeciwnika. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0, co nie do końca oddaje obraz gry jaki panował na boisku. GLKS RZD Żelazna pokazała się z dobrej strony, potrafiła utrzymać się długo przy piłce oraz kilka razy zagrozić naszej bramce. Lecz w niedzielę to my mieliśmy szczęście i zdobyliśmy 3 punkty.

Drużyna GKS Korona Stary Dwór oraz jej zarząd serdecznie dziękują wszystkim zgromadzonym na dzisiejszym meczu kibicom, bez was było by o wiele ciężej, poprowadziliście nas do zwycięstwa a wasz doping dał nam siłę w tym meczu. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY !