Końcówka rundy jesiennej

• autor: radar796, 2014-11-02 09:54

Co jeszcze nas czeka tej jesieni

Do zakończenia rundy jesiennej w II grupie skierniewickiej B-klasy większości drużynom do rozegrania pozostały po dwa spotkania. Pewnym jest,że zespół Korony zakończy ten etap sezonu w czołowej trójce, choć wszyscy wierzymy w "przezimowanie" na fotelu lidera.
Najbliższym rywalem GKSu (09.11) będzie zespół Wola Wola Chojnata.  Będzie to zatem spotkanie drużyny,  która dotychczas przegrała najwięcej meczy u siebie spośród wszystkich drużyn i straciła na własnym terenie najwięcej bramek (20) z ekipą,  która właśnie na wyjeździe zarobiła najwięcej punktów i strzeliła najwięcej bramek z całej stawki. Drużyny z Woli Chojnaty mimo że zajmuje w tabeli dość odległe miejsce nie należy  bagatelizować.  Piłkarze ci  potrafili pokonać zajmujący aktualnie drugie miejsce w tabeli Muskador 5-2. Wiadomo, że najtrudniej gra się z rywalem, który jest nieprzewidywalny-  krótko mówiąc nie będzie to spacerek.
Na zakończenie rozgrywek Korona spotka się z zespołem Bio- Sad z Sadkowic, który po  bardzo dobrej inauguracji sezonu obniżył nieco swoje loty i obecnie z dorobkiem 13pkt plasuje się na 7. miejscu (8 rozegranych spotkań).
W najbliższej  kolejce dojdzie do ciekawych pojedynków , które mogą przetasować układ ligowej tabeli za plecami Korony. Swoje mecze między sobą rozegrają cztery drużyny z miejsc 2-5. GLKS RZD Żelazna (5.ms-ce w tabeli)  zmierzy się z Sokołem  Regnów (3), drugą parę stworzą  Muskador  Wola Pękoszewska (2) i GKS Głuchów (4).

Mamy nadzieję i życzymy tego piłkarzom by po trwającej właśnie przerwie wszyscy wrócili zdrowi i wypoczęci na ostatnie jesienne starcia. 30 punktów na koniec rundy byłoby ogromnym handicapem  na wiosnę.

Wszystkich sympatyków Korony zapraszamy na mecze i zachęcamy do gorącego dopingu  dla  Naszych  Chłopaków  :)

autor: ~Uniqatt 2014-11-02 13:00:34

avatar Nareszcie wpis! :) chwali się ;)

autor: ~zachwycona! 2014-11-03 15:55:32

avatar Najlepszy Admin pod słońcem! <3

autor: ~radar 2014-11-03 17:11:56

avatar Pod księżycem też nie lichy ;) Rezerwuję sobie relację z następnego meczu gdyż zabieram że sobą: zeszyt 80-kartkowy , piętnaście długopisó w, stoper , dyktafon , pluskwy podsłuchowe, kamerę no i noktowizor ( trzeba być gotowym na wszystko) zastanawiam się nad nożyczkami, papierem ściernym, korektorem , plasteliną i wiertarką udarową ;P