Pora wreszcie wygrać coś 'u siebie'

• autor: radar796, 2015-09-22 12:30
Po przełamaniu z All Starsami czas na kolejne- z Bio-Sadem. Dwie porażki z ubiegłego sezonu wołają o rewanż...oby to się stało już w najbliższą niedzielę. Co ciekawe w tej kolejce tabelę możemy podzielić na pół, gdyż czołowych 6 drużyn rozegra mecze w swoim gronie... Pojedynki rozpoczną już w sobotę o 16.00 dwie Wole- Muskador z Woli Pękoszewskiej gościł będzie u siebie lidera z Woli Chojnaty. W tym meczu raczej Chojnata nie powtórzy ilości strzelonych bramek z kolejki czwartej...ale z resztą kto to wie.Nasze spotkanie z gośćmi z Sadkowic startuje o 11.00. Obie drużyny wygrały w poprzedniej kolejce do zera. Obie mają po 7 punktów i zapewne obie apetyt na 3 więcej po tym meczu...Również o 11.00 dojdzie do starcia Victorii Chrząszczew z coraz śmielej sobie poczynającym GKSem Głuchów. 13.30 to planowana godzina rozpoczęcia pojedynku między nadal pozostającą bez punktu Iskrą Babsk a Startem Pukinin, który z kolei punkty pogubił w meczu czwartej kolejki z Victorią remisując 2-2. Ponownie do Konopnicy zaglądamy od 15.00, kiedy swoje starcie tutejszy Sobpol rozpocznie z All Stars Boguszyce. Ostatni pojedynek wystartuje o 16.00 w Białej Rawskiej, dokąd uda się wicelider z Żelaznej. Kibicom śledzącym rozgrywki pucharowe przypominamy o IV rundzie Okręgowego Pucharu Polski. 23 września o 16.00 dojdzie do pojedynków między Unią Skierniewice a rawską Mazovią, Pelikan || Łowicz zagra z Orlętami Cielądz. Druga drużyna ze Skierniewic -Widok spotka się 24.09 o 19.00 z Orłem Nieborów. Kolejna runda wyznaczona jest na siódmego października.

autor: ~kazik 2015-09-27 18:54:23

avatar dobry meczyk,szkada ze remis obrona prawa srodek dobrze z lewa gorzej jak obrona i pomocą,ale chyba wszystkich nie mieliscie, przod cały popek:0 srodek lepiej nie bedzie:)powodzenia ale i tak was pokonamy za tydzien:)

autor: ~bodex 2015-09-28 09:20:17

avatar sadkowice mocne , a za tydzień co ma być to będzie na pewno bedzie sie dzało ;)

autor: ~Uniqatt 2015-09-28 18:27:03

avatar Niezła drużyna z solidnym napastnikiem :) głównym atutem jest to że mają wyrównany zespół :) ale my też się rozkręcimy :)

Sokół-Korona