Dla kogo siódemka okaże się szczęśliwa ?

• autor: radar796, 2015-10-07 09:34
Po delikatnym trzęsieniu ziemi, jakie miało miejsce w ubiegłą niedzielę w Konopnicy na Koronę w nadchodzącej kolejce czeka zamykająca tabelę Victoria Chrząszczew. Nie wyobrażamy sobie innego scenariusza po tym spotkaniu jak pewne 3 punkty. Zwycięstwo w tym meczu jest wręcz obowiązkiem piłkarzy Korony wobec siebie samych. Skład na ten mecz a raczej ustawienie po ostatnich wydarzeniach będą pewnie eksperymentalne ale mimo to chłopaki nie odpuszczą. Aktualnie w tabeli nasza drużyna z bilansem 2-2-2 zajmuje 7. miejsce. Punkty są potrzebne nie tylko w pościgu za czołówką ale także do ucieczki przed drużynami plasującymi się za nami z niewielkimi stratami. Potyczka z Victorią rozpocznie się w niedzielę 11.X o godz. 11.00 na boisku w Białej Rawskiej.Dzień wcześniej o 15.00 dojdzie do pojedynku trzeciego w tabeli Muskadora z zajmującym jedną pozycję niżej Głuchowem. GKS z pewnością będzie chciał wykorzystać ten mecz by przeskoczyć drużynę z Woli Pękoszewskiej- drużyny te dzieli tylko 1 punkt. Oprócz meczu Korony w niedzielę o 11.00 dojdzie do jeszcze jednego wartego uwagi wydarzenia. W Żelaznej rozegrany zostanie mecz na szczycie tabeli. Gospodarze jako kolejni próbować będą urwać punkty kroczącej od zwycięstwa do zwycięstwa Woli Chojnacie. Zmiany lidera po tym meczu nie będzie ale bardzo możliwe, że któraś z tych drużyn będzie musiała pożegnać się z mianem drużyny bez porażki w obecnym sezonie. Na mecz o 13.00 do Babska zawitają bramkostrzelne ostatnio Boguszyce. All Starsi po ostatniej demolce na Victorii zrównali się ilością zdobytych bramek z Sobpolem a biorąc pod uwagę spotkania " u siebie" samodzielnie liderują. Dwa pozostałe niedzielne mecze rozpoczną się o 15.00. Sadkowice przyjeżdżają do bezpośrednio je wyprzedzającej Konopnicy, a Start Pukinin udaje się do Białej Rawskiej walczyć o punkty z tamtejszą Białką.Różnice punktowe w tabeli robią się coraz mniejsze. Każdy mecz może wiele wnieść do jej układu. Scenariuszy są setki, nadziei drugie tyle. My życzymy wszystkim jednego- jak najmniej rozczarowań...no i zdrowia.

Czerniewice vs Korona