Kto na kogo może liczyć, kto kogo obawiać?

• autor: radar796, 2016-06-08 07:39

Ostatnia kolejka jest jak zwykle wyjątkową serią spotkań. Ona decyduje o ostatecznej kolejności w tabeli i humorach ekip uczestniczących w rozgrywkach, szczególnie tych prezentujących w trakcie sezonu podobne umiejętności. Nierzadko ostatni mecz najmniej interesuje liderów tabeli, mających awans "w kieszeni".  W tym sezonie w II grupie skierniewickiej klasy B  walka o czołowe lokaty jest niezwykle zacięta, co spowodowało, że nawet dla najlepszych zespołów nie jest ona bez znaczenia.

Kto czyje wyniki powinien baczniej śledzić 12.06 o tym pokrótce poniżej, a teraz świetna wiadomość dla wszystkich: JESTEŚMY TAK ZAJEBIŚCI, ŻE NIKT NIE SPADA Z LIGI =] ;)))
GKS Korona Stary Dwór:
Oprócz tego, że na biało- czerwonych i samych siebie w starciu z Żelazną, dwunastego czerwca będziemy liczyć również na najbliższego nam rywala- Sobpol Konopnica. Samo zwycięstwo nic LKS-owi nie da, ale będzie oznaczać brak punktów dla Białki, która zgromadziła 2 pkt więcej od Korony. Jeśli nasi przypomną sobie do tego, jak się z Żelazną wygrywa zakończymy sezon na 7. pozycji. Obawiać możemy się Iskry- w razie naszej porażki i zwycięstwa Babska równamy się punktami, a bilans bezpośrednich potyczek niestety na korzyść rywali. Liczymy zatem i na Bio-Sad w razie czego.

GLKS RZD Żelazna:

Sytuacja tej ekipy o tyle niepewna, że po pierwsze ma o co w tym meczu walczyć Korona, a po drugie walcząca z RZD o bezpośredni awans Wola swoje spotkanie zaczyna 3 godziny później. Żelazna musi więc wierzyć, że All-Starsi wzniosą się na wyżyny swoich piłkarskich możliwości. Skoro ekipa spod Skierniewic będzie już w tej okolicy może pokusi się o osobiste wsparcie Boguszyc...no chyba, że nam się uda- wtedy wszystko jasne.

GKS Głuchów i START Pukinin:

Obie drużyny w bieżących rozgrywkach niestety już ugrać nie mogą. Jedni i drudzy w przypadku zwycięstwa mają szansę zrównania się punktami z wyprzedzającymi je zespołami (co ciekawe odpowiednio Żelazna i Korona), ale ale gorsze bilanse spotkań nie dadzą awansu w górę tabeli, co boli szczególnie Głuchowian. Pukininowi "zagraża" tak, jak i nam Iskra, która po ewentualnym pokonaniu Bio-Sadu i porażce Startu zdystansuje go na trzy punkty. Głuchów gra, by zachować budowane przez cały sezon dobre wrażenie i na swoim terenie podziękować pewnie kibicom za solidne wsparcie przez cały sezon.

BIO-SAD Sadkowice i ISKRA Babsk:

Iskra może tylko zyskać w tym meczu i to 2 pozycje, ale tylko w razie zwycięstwa. Dlatego w ostatnim meczu stawiając wszystko na jedną kartę piłkarze z Babska mogą napędzić strachu Sadkowicom. Dobrze, że mecze drużyn zainteresowanych tym rejonem tabeli rozegrane zostaną równolegle. Bio-Sad nie awansuje, ale musi tak, jak my kibicować Konopnicy...No właśnie musi? Powinien, jeśli swój mecz przegra, bo Białka tracąca do niego 2 oczka gra o 14.00.

VICTORIA Chrząszczew i MUSKADOR Wola Pękoszewska:

Tu podobnie jak w  przypadku Głuchowa- mecz dla przyjemności i jak najlepszego pożegnania się z sezonem 2015/2016. Trochę ruchu w niedzielne przedpołudnie przed wieczornymi emocjami międzynarodowymi. :)

SOBPOL Konopnica i BIAŁKA Biała Rawska:

Konopnica po tym pojedynku co by się nie działo zachowa status quo- nikt jej w kontekście miejsc w tabeli nie jest w stanie zagrozić, ani ona nikomu. Pewne czwarte miejsce. Sobpol w tej kolejce poza udowodnieniem własnych ambicji drużyną od ewentualnego pomagania innym.

Białka o ile zbierze odpowiednią ilość graczy i zechce pojawić się na obiekcie  w Konopnicy za jednym zamachem może walczyć i o lepszą lokatę i miejsca bronić. Godzina rozgrywania powoduje, że zawodnicy  z Białej Rawskiej będą wiedzieć, na czym stoją.

ALL-STARS Boguszyce:

Jedyne, co mogą zrobić chłopaki z Boguszyc to znów postawić się liderowi tak, jak to miało miejsce jesienią. W meczu 11.kolejki 15 listopada Wola wygrała tylko 3-2. Pamiętając, że nasza liga z logiką często jest na bakier nie będziemy odbierać nikomu szans na efektowny występ.

WOLA Wola Chojnata:

Znając wynik starcia Korony z Żelazną Wola albo od początku będzie miała powody do świętowania i gry na luzie (choć pewnie i tak o zwycięstwo) albo w przypadku remisu lub zwycięstwa RZD będzie walczyć o co najmniej remis  i co za tym idzie bezpośredni awans do A-klasy. Cel Woli Chojnaty to bez wątpienia przekonywujące zwycięstwo i przypieczętowanie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, co wcale nie dziwi...ale różnie może być. Najlepiej dla Woli gdyby ok 13.00 Korona zwyciężyła GLKS - my mamy komfort wyboru, komu pomożemy :)) =] ;))))) XD

GORĄCO ZAPRASZAMY DO WSPIERANIA WSZYSTKICH EKIP W OSTATNICH AKCENTACH TEGO SEZONU...a gdy lokalne emocje już opadną, wieczorem wiadomo...wink⇒ POOLSKAA GOOLAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor: ~winko 2016-06-08 23:11:11

avatar Victoria dostała walkowera no nie wytrzymam :D

autor: ~korona 2016-06-09 12:55:43

avatar błąd OZPN ale nie chcą się przyznać , bo zawodnik grał jesienią nigdzie nie odchodził a raptem wiosną jest nie uprawniony ,ale co się z nimi kłucić..... zawieszają zawodnika w piątek ,mecz w niedziele a informacja o zawieszeniu we wtorek , musisz być jasnowidzem :) i to nie za kartki bo to można przewidzieć .

Start Pukinin- Korona