JESSIEŃ made by KORONA

• autor: radar796, 2016-11-10 19:17

Podczas gdy połowa naszej grupy (czyli cztery ekipy) czeka na ostatni mecz ligowy tej jesieni w Koronie możemy z grubsza, wewnętrznie podsumować tę cześć rozgrywek. Nasza drużyna w trakcie de facto 10 meczów na boisku strzeliła 18 bramek. Przełożyło się to na 15 punktów i 6. miejsce w tabeli naszej jedynie słusznej ósmej ligi mistrzów. 10 punktów dały nam mecze rozgrywane koło konopnickiej gorzelni, na wyjazdach dorobiliśmy się ich o połowę mniej. Bilans 4-3-4 i +1 w bramkach nie jest najgorszy, ale szkoda kilku remisów i nieznacznych porażek. Jest z czego wyciągać wnioski... We wszystkich spotkaniach w pełnym wymiarze czasowym zagrali: Paweł Domański, Bogusław Król i Kamil Seliga. W każdym meczu wystąpił też kapitan Korony Jacek Gos, do "pełnej puli" zabrakło kilku minut. W trakcie sezonu 2 spotkania zakończyły się walkowerem na naszą korzyść. Szczególnie zapamiętamy ten z Muskadorem, od którego zaczniemy wiosenne zmagania. Tylko w jednym z rozegranych 90-minutowych pojedynków nie zdobyliśmy bramki. Była to wstydliwa wpadka na boisku w Lipcach Reymontowskich z rezerwami Jutrzenki Drzewce. Strzelone 18 bramek jest dziełem ośmiu zawodników. Od razu prostujemy, ze to oczywiście zasługa CAŁEJ DRUŻYNY, ale mowa teraz o strzelcach bramek. Ten temat streścić można krótko: Słodki zaczął Słodki skończył. BARTOSZ SŁODKI okazał się najskuteczniejszym z Koroniarzy- jego dorobek to 6 bramek a jedna ładniejsza od drugiej ;) Po trzy razy na listę strzelców wpisywali się RAFAŁ ZAWITKOWSKI [subiektywnie MVP Korony w tej odsłonie] I SYLWESTER POPCZYK. Dwa trafienia (choć raczej nikt od niego do teraz nie wymagał) dołożył KAMIL SELIGA. Czterech graczy podratowało Koronę jednym trafieniem, byli to MATEUSZ ORZECHOWSKI, PIOTR PAWLAK, MATEUSZ GUTOWSKI i JUSTYN SELIGA, którego bramka była jedną z ładniejszych jakie dane nam było zobaczyć (możliwe, że dlatego policzona została razy trzy ;) ) W tym miejscu przepraszamy Pawła Domańskiego za pominięcie w powyższym zestawieniu, jak strzelisz do dalszej bramki zostanie to odnotowane ;) Szóste miejsce na kolana nie powala, ale straty punktowe do ekip nas wyprzedzających są niewielkie i na wiosnę zapowiada się "akcja odrabianie". Możemy pokonać każdego, jeśli tylko uporamy się z kontuzjami i wreszcie do dyspozycji będzie komplet zawodników, co jesienią nie zdarzyło się ANI RAZU. Sytuację całej ligi podsumujemy po rozegraniu zaległych spotkań. Dziękując za dotychczasowe. odwiedziny naszej strony zapraszamy na wiosenne mecze Korony =)

Korona- Victoria Wiosna 2015