LKS Grabice 2:2 Mazovia II Rawa Mazowiecka

statystyki szczegółowe

Aktualności

Powiew lepszego

• autor: radar796, 2017-05-08 20:51

Po blamażu w Trzciannie przyszedł czas na mozolne zamazywanie dwucyfrowej plamy...Pierwszą do tego okazją była potyczka z Jutrzenką Mokra Prawa. Spotkanie prawilnie :) rozegrane zostało w niedzielę a piłkarze z Korony pokazali, że nie mają zamiaru rozpamiętywać tego, co stało się w meczu z Manchatanem. Zaczęło się niezbyt pomyślnie-od prowadzenia gości. Koroniarze udowodnili jednak, że wiedzą co to “walka” a w ostatecznym rozrachunku nawet “walka do końca”. Na 1:1 wyrównał w 31.minucie JUSTYN SELIGA. Ten sam zawodnik 20 minut później (51’) wyprowadził GKS na prowadzenie. Jutrzenka nie zamierzała składać broni. Na 2:2 strzelił grający trener przyjezdnych- Adrian Najczuk. Gdy pachniało już remisem dał o sobie znać duet GUTOWSKI-SŁODKI. Efektem tej współpracy była bramka BARTOSZA SŁODKIEGO na 3-2 dająca Koronie zwycięstwo i awans w tabeli na 4 pozycję. Pamiętamy jednak, że zarówno wyprzedzający nas Sobpol, jak i zajmująca po tym meczu 5. pozycję Jutrzenka mają rozegrane jedno spotkanie mniej względem naszej GieKSy. Za tydzień niestety znów w sobotę (oni to robią specjalnie?) zmierzymy się z prawie pewnym już awansu liderem z Głuchowa. “Prawie pewnym”, bo jedyna ekipa mogąca zagrozić GKSowi w marszu ku A-klasie tj. Manchatan ma jeszcze iluzoryczne szanse na występy klasę wyżej. Trudno się jednak spodziewać, że lider roztrwoni w trzech meczach 7-punktową przewagę. Z drugiej strony pamiętajmy- This Is B-klasa ;) wszystko realne. Dlatego i my nie jedziemy do Głuchowa “przyglądać się mistrzom” a liczymy na powtórkę z października, kiedy to pokonaliśmy głuchowian na ich terenie. Tak nawiasem w tym sezonie ta sztuka udała się tylko KORONIE i Muskadorowi… Wierząc w umiejętności i wolę walki naszych pasjonatów futbolówki serdecznie ZAPRASZAMY na to spotkanie #na_przekór_sobocie 😉😃