Aktualności

Komplet z Muskadorem - pozostał Głuchów

• autor: radar796, 2019-10-05 19:59

...

Meczem z zajmującym piątą lokatę Muskadorem Wola Pękoszewska rozpoczęliśmy szóstą kolejkę spotkań w naszej grupie. Nie spodziewaliśmy się łatwego spotkania i mimo wyniku wcale takie nie było. Rozpoczęło się z drobnym poślizgiem z przyczyn… powiedzmy losowych. Gacze LZSu po tym jak ze względu na wspomniany poślizg użyczyli nam piłki do rozgrzewki (za co bardzo dziękujemy) od pierwszych minut stanowczo odpierali nasze ataki. Pierwszy kwadrans upłynął pod znakiem wzajemnych ataków z lekką przewagą Koroniarzy. Wynik otworzył w 20. minucie KRZYSZTOF SKURA wykorzystując rzut karny "gwizdnięty" po faulu właśnie na nim. Jednobramkowe prowadzenie w żadnym wypadku nie miało prawa spowodować, by Korona osiadła na laurach-szczególnie przeciw tak groźnemu oponentowi. Próbowali nasi podwyższyć, ale i rywale dbali by Doman w bramce nie przysnął. Tuż przed końcem pierwszej części DAMIAN BADUR oszukał wszystkich (a siebie chyba najbardziej) ;) Uderzył i wpadło - piłka pod mega ostrym kątem jakimś cudem wylądowała przy "dłuższym słupku", najważniejsze że za linią bramkową i zdezorientowanym bramkarzem gospodarzy. Po przerwie nasi wreszcie złapali odpowiedni rytm i to głównie oni atakowali bramkę Muskadora. W 55. minucie było 0:3. Asystę Krzyśka Skury wykorzystał PAWEŁ STĘPNIAK, trafiając szósty raz w tym sezonie 👍. 2 minuty później delikatne rozkojarzenie w naszych szeregach wykorzystali miejscowi strzelając na 1:3. Zimny prysznic poskutkował i dał do zrozumienia, że jeszcze trzeba powalczyć. W 66. minucie kolejną dobrą akcję przeprowadza Paweł Stępniak a interweniujący obrońca Muskadora kieruje futbolówkę do własnej bramki - mamy 1:4. Od 70. minuty mamy nieco łatwiej-rywale po dwóch żółtych kartkach jednego z nich muszą grać w dziesięciu. Przewagę udaje się wykorzystać - w 80. minucie uderzeniem z linii pola karnego na 1:5 podwyższa KAMIL STOLARCZYK, a wynik ustala 7 minut później MARCIN HELENIAK przeprowadzając błyskotliwą, wręcz ośmieszającą defensywę rywali indywidualną akcję. Wynik nadspodziewanie dobry. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim przybyłym na ten mecz Koroniarzom. Dobra robota. Za tydzień liczymy na pełną frekwencję na zamknięcie dobrej rundy jesiennej =) Nie będziemy przed zakończeniem kolejki analizować tabeli… ale chyba jest nieźle ;)